Call Toll Free (888) 653-1183

Betsafe – kompletny przewodnik (2022)

Plusy:

  • Przyjmuj płatności przez PayPal
  • Kilka ofert promocyjnych w sprzedaży
  • Możesz otrzymać nagrody FreePlay w każdy poniedziałek

Założony w 2012 roku, Betsafe jest wyjątkowym bukmacherem i cieszy się dużą popularnością. Jeśli szukasz tak bardzo potrzebnej przyprawy w swoich zakładach, wszystkie zakłady w betsafe 62 po zarejestrowaniu się w aplikacji mogą być sklepem bukmacherskim dla Ciebie. Bukmacher oferuje system zakładów z pulą, w którym można typować wyniki/rachunki wydarzeń sportowych i wygrywać jackpoty.

Celem tej recenzji nie jest określenie, czy Betsafe jest dobrym bukmacherem, gdyż jest to faktem. Celem tej recenzji jest ocena różnych funkcji, które oferuje Betsafe oraz ustalenie, czy firma bukmacherska zapewnia wszystkie właściwe opcje, jeśli chodzi o wybór platformy bukmacherskiej. Czy Betsafe oferuje wszystkie funkcje, których można oczekiwać od sklepu bukmacherskiego? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się i dowiedzieć się o wiele więcej w naszym dogłębnym przeglądzie bukmachera Betsafe.

Wpłaty i wypłaty

  • Różne opcje depozytów są dostępne dla klientów
  • Minimalna opłata za depozyt wynosi 10 PLN dla wszystkich opcji.
  • Możesz ustawić limity wpłat
  • Nie ma żadnych opłat za wpłaty i wypłaty.

Zanim będziesz mógł wpłacić środki na swoje konto Betsafe, musisz przesłać dokumenty tożsamości w celu weryfikacji. Betsafe poprosi Cię o przesłanie zdjęcia identyfikacyjnego oraz dowodu adresu zamieszkania.

Jak tylko Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana, będziesz mógł wpłacić środki na swoje konto Betsafe. Należy zauważyć, że nie można złożyć depozytu lub postawić zakładu na jakimkolwiek rynku, dopóki Twoja tożsamość nie zostanie zweryfikowana.

Kliknij na opcję “Depozyt” w prawym górnym rogu ekranu, aby dokonać wpłaty. Możesz ustawić limit depozytu na 24 godziny, 7 dni lub 30 dni. Najpopularniejsze opcje depozytu w Betsafe to PayPal oraz szybki przelew bankowy.

Betsafe – Oferta powitalna

  • Oferta powitalna w Betsafe to bonus 100% aż do 100 PLN przez pierwsze 72 godziny gry.
  • Nie musisz wpisywać kodu promocyjnego oferty powitalnej podczas procesu rejestracji.
  • Środki bonusowe tracą ważność po 12 miesiącach od momentu zaksięgowania.

Oferta powitalna od Betsafe jest całkiem interesująca. Po wejściu na stronę bukmachera zostaniesz przekierowany na stronę, która wygląda jak na obrazku powyżej. Jak widać na obrazku, Betsafe wyświetlił swoją ofertę powitalną w prawym dolnym rogu ekranu głównego serwisu.

W chwili pisania tego tekstu, bukmacher oferuje bonus 100% do 100 PLN przez pierwsze 72 godziny gry. Kliknij na opcję “Apply full terms and conditions” w polu “New Player Bonus”, aby dowiedzieć się więcej szczegółów na temat oferty powitalnej Betsafe. Po kliknięciu na tę opcję zostaniesz przekierowany na stronę, która wygląda jak na obrazku poniżej.

Gdy postawisz zakład za prawdziwe pieniądze, bukmacher określi wysokość Twojego bonusu powitalnego do 100 PLN przez pierwsze 72 godziny gry. Możesz wykorzystać kwotę swojego bonusu na sfinansowanie dowolnego zakładu w sklepie bukmacherskim, a sklep bukmacherski upewni się, że środki z bonusu zostaną wykorzystane przed dokonaniem wpłaty.